leerkrachtenteam

In de kleuterschool:

Julesklasje: juf. Vanessa L./Lenka vanessa@vgskdeboomhut.net

Annaklasklas: juf. Christel B. christel@vgskdeboomhut.net

Kikkerklas: juf. Marieke VdH. marieke@vgskdeboomhut.net

Loeloeklas: juf. Marleen VC. marleen@vgskdeboomhut.net

Winnieklas: juf. Liesbeth V. en juf Jolien G./Lore liesbeth@vgskdeboomhut.net

Rikkiklas: juf. Jolijn H en juf Jolien G./Lore jolijn@vgskdeboomhut.net

Bewegingsopvoeding voor de kleuters: m. Arne P arne@vgskdeboomhut.net

Kinderverzorgster: juf. Ann DW.


In de lagere school:

1ste leerjaar A: juf. Annemie P. annemie@vgskdeboomhut.net

1ste leerjaar B: juf. Nicole VD. nicole@vgskdeboomhut.net

2de leerjaar A: juf. Ellen H. ellenh@vgskdeboomhut.net

2de leerjaar B: meester Joris J. en juf Annemarie VW. joris@vgskdeboomhut.net

annemarie@vgskdeboomhut.net

3de leerjaar A: juf. Bieke B. bieke@vgskdeboomhut.net

3de leerjaar B: juf. Kelly D. en juf Annemarie VW. kelly@vgskdeboomhut.net

4de leerjaar A: meester Pieter G. pieter@vgskdeboomhut.net

4de leerjaar B: juf. Nathalie M. en juf Ilse V. nathalie@vgskdeboomhut.net

ilse@vgskdeboomhut.net

5de leerjaar A: juf. Nicole S. nicoles@vgskdeboomhut.net

5de leerjaar B: juf Nele V. nele@vgskdeboomhut.net

6de leerjaar A: juf Shanon N. shanon@vgskdeboomhut.net

6de leerjaar B: juf Leen A.en juf Ilse V. leen@vgskdeboomhut.net

Lichamelijke opvoeding-zwemmen: meester Arne P en meester Jordi B. arne@vgskdeboomhut.net

jordi@vgskdeboomhut.net


Begeleiding van alle kinderen van onze school:

Zorgcoördinator kleuterschool: juf. Liesbeth V. liesbeth@vgskdeboomhut.net

Zorgcoördinator lagere school: juf. Ellen V. ellenv@vgskdeboomhut.net

CLB-medewerkster: juf. Dorien L. dorien.lambrechts@vrijclbbro.be

ICT-coördinator: meester Frank V. frank@vgskdeboomhut.net


Schoolsecretariaat:

Mevr. Inge W., secretariaat@vgskdeboomhut.be

Mevr. Nadine VS. boekhouding@vgskdeboomhut.be


Directie:

M Tim Van Grinderbeek directie@vgskdeboomhut.be