leerkrachtenteam

Wie is wie dit schooljaar?

In de kleuterschool:

Julesklasje: juf. Vanessa L. vanessa@vgskdeboomhut.net

Annaklasklas: juf. Christel B. christel@vgskdeboomhut.net

Kikkerklas: juf. Marieke VdH. / juf Jolien G. marieke@vgskdeboomhut.net

Loeloeklas: juf. Marleen VC. marleen@vgskdeboomhut.net

Winnieklas: juf. Liesbeth V. liesbeth@vgskdeboomhut.net

Rikkiklas: juf. Jolijn H. jolijn@vgskdeboomhut.net

Zorgleerkracht juf. Jolien G. / juf Ilke W. jolien@vgskdeboomhut.net

Bewegingsopvoeding voor de kleuters: juf Lies G. en juf Jolien G./ lies@vgskdeboomhut.net

Juf Ilke W. ilke@vgskdeboomhut.net

Kinderverzorgster: juf. Ann D.

In de lagere school:

1ste leerjaar A: juf. Annemie P. annemie@vgskdeboomhut.net

1ste leerjaar B: juf. Kelly D. kelly@vgskdeboomhut.net

2de leerjaar A: juf. Ellen H. ellenh@vgskdeboomhut.net

2de leerjaar B: meester Joris J. en juf Ilse V. joris@vgskdeboomhut.net

ilse@vgskdeboomhut.net

3de leerjaar A: juf. Annelies S. annelies@vgskdeboomhut.net

3de leerjaar B: Juf Vicky vicky@vgskdeboomhut.net

4de leerjaar A: meester Pieter G. pieter@vgskdeboomhut.net

4de leerjaar B: juf. Nathalie M. en juf Ilse V. nathalie@vgskdeboomhut.net

5de leerjaar A: juf Nicole S. nicoles@vgskdeboomhut.net

5de leerjaar B: juf Maïté H. maite@vgskdeboomhut.net

6de leerjaar A: juf Shanon N. shanon@vgskdeboomhut.net

6de leerjaar B: juf Leen A.en juf Bieke B. leen@vgskdeboomhut.net

bieke@vgskdeboomhut.net

Lichamelijke opvoeding-zwemmen: meester Arne P. en juf Lies G. arne@vgskdeboomhut.net

Zorgleerkrachten: juf Ilse, juf Ellen VdAa & juf Nicole V. nicole@vgskdeboomhut.net

ellen.vanderaa@vgskdeboomhut.net

Begeleiding van alle kinderen van onze school:

Zorgcoördinator basisschool: juf. Ellen V. ellenv@vgskdeboomhut.net

CLB-medewerkster: juf Dorien L. dorien.lambrechts@vrijclbbro.be

ICT-coördinator: meester Frank V. frank@vgskdeboomhut.net

Schoolsecretariaat:

Mevr. Inge W., secretariaat@vgskdeboomhut.be

Mevr. Nadine VS. boekhouding@vgskdeboomhut.be

Directie:

M Tim Van Grinderbeek directie@vgskdeboomhut.be